Pondělí, 5 června, 2023

Nechte se ukonejšit v závěsném křesle

Redakce doporučuje

Už jste měli možnost vyzkoušet u někoho na návštěvě, v hotelu na dovolené nebo jen tak v restauraci na venkovní terase závěsné houpací křeslo? Pokud ne, o mnoho jste přišli. A pokud ano, jistě patříte k nadšeným lidem, kterým bylo houpání příjemné. Pokud si jej chcete dopřát i doma, není nic snadnějšího, než si kvalitní, hezké a pohodlné závěsné houpací křeslo koupit. Třeba na finecase.cz.

Proč právě závěsné houpací křeslo

Děti i dospělí se rádi houpou, a to nejen v létě, kdy si můžeme sednout ven na zahradní houpačku, příp. uvázat houpací síť mezi dva vzrostlé stromy. Závěsné houpací křeslo HAMAKA se dá pověsit do interiéru i exteriéru. Jde o velké polstrované houpací křeslo s pevnou bambusovou tyčí. Unese až 200 kg, což potěší i ty, kterých je vážně kus. Anebo se můžete pohoupat ve dvou s malým dítkem.

Polštář je měkký, sedadlo s výplní 240 g/m2 dokonale nadýchaný. Pohodlně se budete cítit i díky tkanině linenette, jež je prodyšná, což je v létě velmi důležité. Sedadlo má 70 x 120 cm, budete mít dostatek prostoru jak pro sezení, tak v případě, že se budete chtít protáhnout nebo sedět uvolněně.

Závěsné lano je odolné polyesterové, nemusíte se obávat jeho protržení nebo poškození ani při častém houpání. Houpací křeslo je ideální jak na zahradu nebo dvorek, tak do obýváku, chodby či kdekoli jinde, kde máte možnost jej pověsit.

Nemáte kde pověsti křeslo? Zvolte houpací síť s rámem

Možnost pohoupat se mají i ti, kteří nemají možnost výše uvedené závěsné houpací křeslo pověsit. Sama stojí a nepotřebuje žádnou složitou přípravu houpací síť s rámem 210 x 150 cm. Aktuálně ji na finecase.cz koupíte se slevou 31 % z původní ceny. Pohoupe i více osob najednou zcela bezpečně, její nosnost je totiž 240 kg.

Více informací najdete na webových stránkách finecase.cz.

Předchozí článek
Další článek
Výrobník těstovin je ten správný pomocník do vaší restaurace
- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články