Úterý, 28 března, 2023

Okna, dveře nebo třeba pergoly – to vše a ještě více nabízí společnost JIS

Redakce doporučuje

Společnost JIS nabízí svoje produkty již dlouhou dobu. Získala řadu cenných zkušeností, které se odrážejí v její nabídce. Tvoří a vyrábí okna, dveře, ale i další produkty, které dokonale splynou s vaším bydlením. Kromě toho jsou dokonale funkční. Samozřejmostí je dokonalý design, propracovaný detail a důraz na bezpečnost. Neustále se posouvá vpřed, zlepšuje svoji výrobu, procesy i přístup a drží krok s nejmodernějšími technologiemi a trendy. Jen díky tomu si zachovává přízeň svých zákazníků.

I když ctí řemeslo a léty prověřené zkušenosti, je však také příznivcem moderní technologie a inovací ve výrobě. Nemalé prostředky investuje jak do modernizace strojové výbavy, tak i do výrobního řídícího software. Svoji výrobní halu vybavila špičkovou strojní výbavou.

Nabídka společnosti

V nabídce společnosti naleznete tyto produkty:

  • Okna – plastová, hliníková a dřevěná, fasádní systémy, kování, zasklení
  • Dveře – hliníkové, plastové, dřevěné, fasádní systémy, výplně, kování
  • Stínící technika – žaluzie vnitřní i venkovní, předokenní rolety, plisé žaluzie, sítě proti hmyzu, textilní rolety den/noc
  • Parapety – vnitřní i venkovní
  • Zimní zahrady
  • Pergoly
  • Garážová vrata 

Veškerý sortiment z nabídky dodává na míru, v předem domluveném termínu a v nejvyšší kvalitě. Vše potřebné dodá, zajistí záruční i pozáruční servis. Nejprve proběhne konzultace a doladění detailů, následně dojde k zaměření. Pak pracovníci připraví cenovou nabídku. Jakmile je objednávka vámi potvrzená, dojde k vlastní výrobě, montáži a předání. Nejste-li si jisti, můžete si nechat poradit, jaká okna vybrat. Získáte informace o  tom, jak se vyrábějí, jak probíhá samotná výměna a montáž, jak se okna zaměřují.Na stránkách jis.cz naleznete poptávkový formulář, který postačí vyplnit. Také můžete kontaktovat pracovníky společnosti telefonicky.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články