Pondělí, 5 června, 2023

Výrobník těstovin je ten správný pomocník do vaší restaurace

Redakce doporučuje

Pokud vlastníte restauraci, jistě víte, jak může být její provoz náročný. A o to více v dnešní době, kdy jsou bistra a rychlá občerstvení na každém rohu. V případě, že chcete své veřejné stravovací zázemí nějakým způsobem zpříjemnit a ozvláštnit, zkuste to pomocí výrobníku na těstoviny. Mimo toho, že lidé milují smažené řízky a sýry, také milují těstoviny. Navíc s tímto výrobníkem připravíte mnoho druhů těstovin skoro bez práce. Jaké druhy, a kde jej můžete koupit?

Nakupujte u kvalitního prodejce

Chcete nakupovat některé z vybavení například na bazaru? Takové produkty budou sice levnější, ale jejich nákup se nemusí vyplatit. Jakmile doslouží službu, což může být za měsíc, dva či klidně za rok, nebudete jej moci vyreklamovat. Vždy se vyplatí koupit novou věc. A v případě restaurace to platí dvojnásob.

Spolehlivý prodejce A.T. FORNAX nabízí vybavení gastro provozoven již od roku 1995. V průběhu let se společnost vypracovala ve významného zástupce gastro technologií evropských výrobců z mnoha evropských zemí, například Francie, Itálie, Dánska a dalších zemí. Mezi jejich vybavení patří i výrobník těstovin. Jaké těstoviny lze s takovým strojem připravovat?       

Druhy těstovin

Ano, každá restaurace si může koupit těstoviny po kilech a jednoduše je uvařit, ale jen málo z nich těstoviny připravuje přímo v kuchyni. Se strojem na těstoviny bude příprava rychlá. Záleží, jaký výrobník koupíte, ale můžete mít takový, který má nádobu o dvaceti litrech, deseti nebo šesti. Záleží jen na vás. K výrobníku lze také libovolně dokupovat nástavce na těstoviny dle toho, jaký druh zrovna budete chtít připravovat. Samozřejmostí jsou špagety o různém průměru – 1,1 mm až do 3 mm.

Dalším druhem jsou bigoli toscani – neboli silnější nudle bez otvoru uprostřed. Oblíbené pappardelle v široké či úzké verzi, gnocchetti sardi, caserecce, fusilli, trottole, campanelle, gnocchi a další. Výběr je opravdu pestrý, navíc dokáže ozvláštnit vaši restauraci, což je velké plus.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články