Pondělí, 5 června, 2023

JIS okna jsou na našem trhu již více než 30 let

Redakce doporučuje

Mít kvalitní okna je základem u všech nemovitostí. Ať už stavíte svůj nový dům, rekonstruujete ten stávající, nebo chcete vyměnit okna u menší bytovky či většího panelového domu, ve všech případech si můžete vybrat spolehlivá, kvalitní okna JIS. V nabídce jsou jak plastová okna, tak hliníková i dřevěná. Kromě toho si u JIS koupíte i dveře, stínicí techniku, doplňky, zimní zahrady, pergoly nebo garážová vrata.

Firma s dlouhou tradicí

Patrioti, kteří rádi podporují české společnosti, budou se společností JIS zajisté spokojeni. Společnost funguje již více než 30 let, takže nasbírala spoustu jinak nepřenosných zkušeností. K výrobě dřevěných oken používá české nejlepší dřevo. Má celkem 5 poboček, z toho 3 v Praze, jednu v Plzni a jednu v České Lípě. Můžete ji tak navštívit na mnoha místech.

Firma JIS jde s dobou a své výrobky stále inovuje a zdokonaluje. I to je důvod, který přispívá k tomu, že se jí na trhu značně daří. Ráda s vámi probere vaše představy a možnosti, následně zpracuje cenovou nabídku. Následně zaměří otvory pro nová okna a vše do posledních detailů společně doladíte. Pak dojde k vytvoření finální cenové nabídky. Objednávka bude potvrzena, dojde k montáži a začištění ostění. Poté dojde k předání nových oken. Jistě vás potěší i záruční a pozáruční servis.

Žádaná plastová okna

K velmi žádaným patří plastová okna JIS. Jejich největšími přednostmi jsou cenová dostupnost, mimořádná odolnost, dlouhá životnost, maximální funkčnost a ideální tepelně izolační vlastnosti, jež splňují vysoké požadavky na energetickou úsporu. Vybrat si můžete ze spektra produktů od klasických provedení s vyváženými parametry, až po ta nejlepší designová a funkční řešení, s nimiž se spokojí i ti nejnáročnější zákazníci.

Kompletní nabídku oken i dalších výrobků najdete na jis.cz.

Předchozí článek
Výrobník těstovin je ten správný pomocník do vaší restaurace
Další článek
- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články