Úterý, 28 března, 2023

Přejete si mít dostatek soukromí na zahradě, v ;pergole či na balkoně? Máme snadné řešení.

Redakce doporučuje

Pokud jste se v nedávné době nastěhovali do nového domku se zahradou či do nově pronajatého bytu s balkonem a na nic než na soukromé posezení na terase nebo zahradě jste se netěšili víc, možná vás znepokojují neustále nahlížející sousedé či kolemjdoucí. Naštěstí existuje jednoduché a rychlé řešení, pokud odmítáte čekat několik let než živý plot doroste potřebných výšek.

Jednoduché řešení na balkon nebo terasu

Pokud hledáte možnosti pro vytvoření soukromí na balkoně nebo na terase, pak jsou dostupnou možností například bambusové rohože. Jsou tvořeny svislými dutými tyčkami plastu, které dokonale imitují stébla bambusu. Díky použitému materiálu se rohože pyšní dlouhou životností, jsou omyvatelné, odolné vůči plísním, vodě a větru, neslouží však jako větrná clona. K dostání jsou v mnoha barevných provedeních a různých rozměrech na výšku i na šířku. Kromě soukromí vám za parných letních dní poskytnou také trochu stínu.

Umělé živé ploty na zahradu i zástěny do domácnosti

Chcete-li vytvořit zástěnu na zahradě, která vytvoří předěl mezi vaším a sousedním pozemkem, nabízí se zástěny v rolích, panelech anebo například dekorativní desky. Zástěny v rolích lze vybírat podle vzhledu, ale také podle optické prostupnosti. Na florim.cz seženete role o optické prostupnosti od 80 až do 99 %. S takovými si budete moci být jisti, že nebudete zvědavými pohledy zastiženi.

Dále jsou v nabídce také dekorativní desky, které lze použít nejen do exteriéru, ale také do interiéru. Dostupné jsou desky s hliníkovým povrchem či celohliníkové desky. S jejich použitím získáte elegantní vzhled doma i venku, díky použitému materiálu se pak budete moci spolehnout na jejich odolnost a dlouhou životnost. Mile vás překvapí velmi kvalitní tisk, který jen tak nevybledne.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články