Úterý, 28 března, 2023

Kvalitní komody, které uplatníte do všech moderních domácností

Redakce doporučuje

Kdo z nás by si nepřál mít domov zařízený kvalitním, a přitom cenově dostupným vybavením. Ať už rekonstruujete, nebo zařizujete svou zcela novou domácnost, můžete směle nakupovat funkční, trendy, kvalitní nábytek v mnoha jeho podobách. Máte rádi nábytek jednobarevný, elegantní, jednoduchý a ve stylu posledních trendů? Na signal-nabybytek.cz si jistě vyberete.

Komody Wenge

Oblíbeným vybavením bytů i domů jsou aktuálně komody. Kupříkladu tmavě hnědé komody Wenge. Jsou jednoduché a určitě u nich platí, že v jednoduchosti je krása. Nenarušuje je žádné kování, takže se skvěle kombinují se stejně hnědým nábytkem, který už kování může mít. Volit můžete komody různé velikosti, s rozdílným počtem šuplíků ať už v počtu na sobě či vedle sebe se nacházejících.

Světle hnědé komody Dub Sonoma

Variantou, která se může stát „zlatou střední cestou“, jsou komody Dub Sonoma. Tento dekor si získal mnohé příznivce, protože má příjemnou barvu, která vám může připomínat barvu bílé kávy nebo melty s mlékem. Samozřejmě, má různé odstíny díky kresbě dřeva, ale základ je příjemně světle hnědý. I komody Dub Sonoma jsou jednoduché a elegantní, jako komody Wenge. Zdobit skvěle a zároveň sloužit k uschování oblečení i lehčích předmětů, mohou v obývácích, ložnicích, dětských pokojích i třeba na prostorných chodbách. 

Jejich cena je velmi příznivá, zvláště pokud posoudíte jejich cenu vs. kvalitu a precizní zpracování.

Náš tip: Chcete mít doma originální dekoraci? Sada na malování podle čísel vám pomůže vytvořit jedinečný vlastnoručně malovaný obraz.

Vzdušné bílé komody

Ať už máte interiér barevný nebo bílý, do každého se hodí bílé komody. Ten barevný odlehčí, zvláště tehdy, když jste zvolili tmavší barvy a jejich syté odstíny, a bílému dodá na vzdušnosti i nestárnoucí eleganci. Komody nemusí být jen matné, ale i lesklé. Další variantou je spojení šuplíků i otevřených polic nebo skříněk s klasickými dvířky. 

Podívejte se na signal-nabytek.cz a vyberte krásné komody dětem do studentských pokojů, sobě do ložnice i celé rodině do obýváku. Budete zajisté spokojeni.


Kvalitní komody a noční stolky jsou nedílnou součástí správné ložnice.


- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články