Úterý, 28 března, 2023

Hledáte zajímavá, netradiční, nepřehlédnutelná svítidla? Což takhle ta industriální?

Redakce doporučuje

V posledních letech se industriální vzhled dostal do popředí, a tak si v jeho duchu můžeme koupit mnohé vybavení do interiéru, které mu dá zcela nový vzhled. Kromě industriálního nábytku můžete sehnat i krásná industriální svítidla, která můžete použít do kuchyní, jídelen, do obývacích pokojů, ale také na chodbu nebo třeba do pokoje náctiletých potomků, kteří již mají svůj styl a chtějí se odlišit. Velký a rozmanitý výběr najdete na osvetleni-daylight.cz.

Industriálnost na maximum

Industriální osvětlení může mít ze svého stylu jen kousek, nebo může být industriálností doslova prostoupeno. Důkazem je např. stojací industriální lampa JESPER trojnožka černá. Lampa je celokovová a má polohovatelné stínidlo s mřížkou. Právě krycí mřížka dodává lampě na její extravaganci a originálním designu. Skvěle vám poslouží ke svícení při četbě v křesle v obývacím pokoji, nebo ve studentském pokoji, kde ratolest jen tak medituje, poslouchá hudbu nebo tvoří něco, při čem nepotřebuje svítit lustrem.

Obrovským industriálním počinem je také PETER industriální svítidlo. Jedná se o stropní závěsné svítidlo s imitací rzi, doplněné o přírodní lano. Pro celkový efekt je svítidlo doplněno o industriální mříž.

Industriálnost a moderna v jednom

Pokud chcete, aby svítidlo kombinovalo moderní a industriální vzhled v jedno, podívejte se např. na stropní tyčové svítidlo SEED + DŘEVO. Jedná se o stropní reflektorové světlo Brilliant, které je osazeno paticí GU10. Interiér zdobit bude industriální černá ocel + dřevo. Ramena svítidla jsou polohovatelná, což představuje větší variabilitu. Tento typ svítidla se hodí jak do kuchyně, tak třeba do jídelny. Světelné zdroje nejsou součástí balení, lze je v u osvetleni-daylight.cz objednat samostatně.

Podívejte se na industriální osvětlení na osvetleni-daylight.cz. Z bohaté nabídky svítidel si zajisté vyberete.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články