Úterý, 28 března, 2023

Víte, kde koupit české kvalitní matrace za příznivé ceny?

Redakce doporučuje

Rok co rok potřebuje spousta z nás novou matraci. Pokud hledáte kvalitu za rozumnou cenu a rádi ještě k tomu podpoříte českého výrobce matrací s tradicí sahající do roku 1995, navštivte webové stránky společnosti Purtex, s.r.o., která vyrábí matrace, na nichž se výborně spí a jsou vyrobené pro vaše zdraví.

Proč využít služeb společnosti Purtex, s.r.o.

Český výrobce matrací Purtex, s.r.o. má několik poboček v České republice a jednu na Slovensku. Stačí se na prodejně domluvit a přijít si vyzkoušet typ matrací, které vás zajímají, abyste si mohli na pohled i dotek vybrat takové, které vám budou nejvíc vyhovovat.

K výrobě jsou používány německé a belgické certifikované materiály, a přesto nám matrace nabízí za nejnižší ceny u nás i na Slovensku. V případě, že si nejste jisti, jaká matrace je pro vás vhodná, můžete se obrátit na zákaznický servis, kde zdarma a ochotně zodpoví všechny vaše dotazy. Záruční doba u všech matrací je 24 měsíců. V případě, že si koupíte zboží za více než 2 000 Kč, získáte dopravu ZDARMA.

Vyberte si matrace z bohaté nabídky

Ať už hledáte „zlatou střední cestu“, chcete to nejlepší, co můžete mít, nebo hledáte třeba matrace pro vaše děti, určitě najdete ty správné. Volit můžete z kategorií matrace 1 + 1, klinicky hodnocené matrace Natur & Dream, luxusní matrace, dětské matrace, akční matrace nebo praktické chrániče na matrace.

Kupříkladu matrace 1 + 1 zdarma jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů, kdy si můžete vybrat např. sendvičové matrace z vysoce kvalitní studené pěny CoolFlex ® a paměťové pěny ViscoFoam ®. Mají 7 zónovou profilaci, díky níž dochází k provzdušnění materiálu a pomáhá k uvolnění svalstva. Umí se přizpůsobit jistým částem těla, jako např. ramena, krk, hlava, bedra a nohy.

Více informací najdete na matrace.purtex.cz.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články