Pondělí, 5 června, 2023

Chcete udělat radost vaší kočce? Pořiďte jí kočičí strom se škrabadlem

Redakce doporučuje

Všichni majitelé koček budou souhlasit s tvrzením, že to, jakou má jejich kočka náladu, poznají velmi rychle potom, co ji spatří. Kočky jsou své, když chtějí, jsou přítulné a hravé, když ovšem nemají tu správnou náladu, jsou odtažité, zádumčivé a rádi se uchýlí někam, kde budou mít klid. Mladé kočky a koťata navíc potřebují dostatek zábavy, aby nehledali způsob, jak se zabavit někde, kde nechceme. Aby se kočky, kocouři i koťata protáhli, pohráli, mohli ukrýt i sledovat okolí, můžete jim pořídit dokonalý kočičí strom. Radost z něj budete mít i vy.

Kočičí stromy mnoha podob

Na webových stránkách finecase.cz najdete různé typy odpočívadel a škrabadel, abyste si mohli vybrat přesně dle vašeho gusta.

Velmi hezký a také pro kočky praktický je kočičí strom škrabadlo 143 cm v tmavě šedé barvě. Kočce budou k dispozici 2 plyšové vyhlídkové plošiny, houpací síť, lezecké prvky, materiály k purrování, jako jsou silný plyš, sisal, dřevěné desky. Vaše kočka bude moci lézt, brousit si drápky, ležet i pozorovat. Díky chytrému a krásnému vzhledu byl tento kočičí strom registrován a je chráněn patentem na design v EUIPO.

Trochu jinak působí robustní škrabadlo pro kočky FEANDREA PCT02W s nadýchanou vyhlídkovou plošinou. Nechybí lehátko s plyšovou jeskynní kočičí věží, silné s černým sisalem zabalené stojky. V přízemí škrabadla je pro kočku velmi zajímavý a lákavý hrací prostor se šikmým škrabadlem. Pelíšek je maximálně příjemný a kočka se do něj ráda uchýlí po krátkých procházkách i dlouhých dnech venku.

Klece a výběhy pro vaše miláčky

Pokud chováte drobné domácí mazlíčky, pro něž potřebujete venkovní i domácí výběh, můžete se podívat na kategorii Klece a výběhy. Kotec pro štěňátka, stejně jako výběh pro ně, jistě uvítá každý chovatel. Anebo potřebujete psí přepravku? To vše tady najdete.

Více na finecase.cz.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články