Pondělí, 5 června, 2023

Využijte služby úklidové firmy a travte čas lépe, dle svých představ

Redakce doporučuje

Ať už je vaše domácnost nebo společnost z jakékoli oblasti České republiky, na zajištění úklidových prací si můžete objednat společnost Dobrý & Munk sdružení. Jde o čistě českou firmu, která má mnohaletou tradici a spolehlivé spolupracovníky. Za bezkonkurenční ceny u ní můžete objednat jak úklid, tak další sortiment služeb ve vysoké kvalitě.

Společnost má pro všechny případy zajištěno pojištění odpovědnosti za způsobené škody. Služby provádí bez narušení chodu vaší firmy a zajistí jí zcela reprezentativní vzhled. Všichni zaměstnanci mají čistý trestní rejstřík a většina z nich je zároveň prověřena ČBÚ. Samozřejmostí je pravidelné seznamování zaměstnanců s novými technologiemi s důrazem na zvyšování kvality poskytovaných služeb.

Nechte si uklidit vše, co potřebujete

Na webových stránkách dmeurouklid.cz najdete ceník všech prováděných činností, a tak se snadno můžete rozhodnout, kterou využijete, a kterou ne. Rozdíl je i při zvolení pravidelného úklidu nebo mimořádného úklidu. Ten pravidelný vás vyjde levněji. Ať už mluvíme o mytí oken, výloh, čištění koberců, čištění čalouněného nábytku, mytí osvětlovacích těles, čištění žaluzií, úklid po malířích nebo řemeslnících, ruční mytí podlah, ošetření dřeva, praní prádla, záclon, závěsů a dalších pracích, vždy ceny zahrnují materiálové náklady.

Poptávat můžete i práci v noci, ve dnech pracovního klidu, expresní službu do 5 dnů nebo dokonce expresní službu do 24 hodin. Ceny všech služeb najdete taktéž v ceníku.

Stroje, které provedou úklid s dokonalou precizností

S úklidem pomáhají lidem i speciální úklidové stroje. Mnohdy technika a chemie, ale také ekologické úklidové služby, dovedou i s letitou špínou doslova zázraky.

Např. k mytí koberců, mytí dalších podlahových krytin a při mnoha dalších úklidových službách, jsou používány moderní úklidové stroje značek Karcher, Cleanfix, Unber, Wap-Alto, Rainbow. Používané čisticí prostředky jsou ekologicky šetrné a schválené hygienikem.

Více informací o všech službách i cenách, ale také reference a mnohé jiné, najdete na dmeurouklid.cz.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články