Pondělí, 5 června, 2023

Jak udělat ze svých dlažeb a obkladů umělecké dílo? Vsaďte na jednoduché vychytávky

Redakce doporučuje

Těžko bychom v dnešní době našli člověka, který nikdy neměl tu čest s pokládáním obkladů nebo dlažeb. Pro drtivou většinu z vás je to nepříjemná práce, kterou chcete mít co nejrychleji z krku. Všichni ale musíme uznat, že správně provedený výsledek stojí rozhodně zato. Když použijete moderní vychytávky, zvládnete vše snadněji, rychleji a kvalitněji. Které to jsou?

Jde to buď složitě, nebo jednoduše

Šikovní obkladači se správným vybavením a zkušenostmi dokáží vyčarovat celou práci velmi svižně a výsledek bude nádherným uměleckým dílem. Ovšem ani takový domácí kutil nemusí s obklady a dlažbami zbytečně bojovat a spokojit se s nerovným a ošklivým povrchem. Právě nerovnosti a odfláknutá práce jsou doménou mnoha domácností, přičemž si tím naprosto zbytečně kazíte pěkný pocit z dané místnosti. Přitom zarovnání není nic složitého. Jak na to?

Zde vás odkážeme na dvě vychytávky, které jsou velmi snadno aplikovatelné a stojí pár korun. První z nich je Fixlevel Šroub – Matice na obklady a dlažbu, který funguje na dlaždice o tloušťce 3 až 23 mm, přičemž dokáže vytvořit spáru 1, 2, nebo 3 mm. Výhodou matic je možnost jejich opakovaného používání.

Dále vám pomůže vynález jménem Fixlevel Klín – Kleště na obklad a dlažbu. Ten existuje ve dvou variantách, kdy první z nich funguje pro dlaždice o tloušťce 3 až 12 mm. U tohoto typu lze dosáhnout šířky spáry 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 mm a 4 mm. Možností další je sestava pro tloušťky 12 až 24 mm. Zde je šířka spáry jasně daná a reprezentuje 2 mm.

Kupte vše online z pohodlí domova

Kde koupit zmíněné vychytávky? Například v obchodě chmelik-trade.cz je seženete za velmi pěkné ceny, stejně jako mnoho dalšího vybavení pro každého obkladače jako řezačky, diamantové korunky a kotouče a další. Než se pustíte do samotné práce, určitě se vybavte vším potřebným za pomocí tohoto ověřeného online obchodu.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články