Pondělí, 5 června, 2023

Vybíráte plechovou střechu? Poradíme, se kterou budete jistě spokojeni

Redakce doporučuje

V drtivé většině případů jakmile investujeme do nemovitosti, ať už se jedná o stavbu nebo rekonstrukci, jde o vyšší sumy peněz. To platí i v případě koupě střechy. Jestliže jste se rozhodli, že si pořídíte plechovou krytinu, určitě se zaměřte na střechy SATJAM. Tato společnost působí na trhu již od roku 1995, dodává plechové střešní krytiny, trapézové plechy, okapní systémy, profily, doplňky i mnoho dalších výrobků pro stavebnictví.

Výroba na zakázku

V případě, že si vyberete velkoformátovou krytinu, vždy je vyráběna na míru, individuálně na každou střechu. Každá střecha má jiné rozměry a potřebuje jiné délky plechových pásů. V řádu týdnů bude vaše velkoformátová krytina připravena.

U maloformátové plechové střešní krytiny se většinou jedná o výrobu na sklad pro rychlou dostupnost v případě poptávky.

Plechové střešní krytiny SATJAM se vyrábí lisováním plechu do požadovaného modelu. Jedná se o skvělý způsob zastřešení, který je kvalitní, lehký, cenově dostupný a odolný.

Vše pro střechu na jednom místě

Pokud jde o ploché střechy, pro jejich zhotovení budete potřebovat nejen kvalitní střešní krytinu, ale i dokonalou hydroizolaci. Nejčastěji je řešena asfaltovými pásy nebo plastovými fóliemi. Plastové fólie chrání střechu před vodou, vlhkostí i slunečním zářením. Hodí se i při hydroizolaci balkonů a teras.

U střechy možná budete potřebovat i okna. K nejkvalitnějším patří střešní okna Velux. Ty, stejně jako mnohé okapy a okapové systémy, hydroizolační folie, střešní krytiny a mnohé další vybavení pro zhotovení spolehlivé a kvalitní střechy, nabízí stavebniny Stav-invest z Prahy.

Stavebniny Praha můžete navštívit na Praze 5, Praze 9 i Praze 10. Ochotně a erudovaně poradí nejen s výběrem střešní krytiny, ale i všeho dalšího pro stavbu i rekonstrukci vašeho domu či bytu.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články