Úterý, 28 března, 2023

Nízkoenergetické domy jsou skvělou investicí pro všechny zájemce

Redakce doporučuje

Patříte k lidem, kteří se zajímají o prodej novostaveb u Prahy, abyste mohli žít v pohodlném domově s dostatkem soukromí, dostali se z města, ale přitom jej měli na dosah do cca 20 minut jízdy vozem? Tak to se vám jistě budou líbit nové rodinné domy v Hořovicích.

Mějte pro svou rodinu dostatek prostoru

Celková výměra pozemku vám zajistí komfortní plochu o velikosti 400 m2 u 10 domů a 500 m2 u dalších deseti domů. Dispozice domu je 5 + kk. Rozsah projektu je pouhých 20 domů, nečekejte žádné velké satelitní město, což mnohé potěší. Samozřejmostí je 100 % občanská vybavenost.

Všechny nové rodinné domy jsou šikovně a prakticky řešeny, splňují všechny požadavky moderního rodinného bydlení. Jsou navrženy tak, aby se v nich majitelům žilo pohodlně, klidně, nechybělo jim soukromí. Co se týče lokality, výstavba se nachází na jenom z nevyšších míst města a nabízí tak krásný vhled do širokého okolí. Sledovat budete moci panorama brdských lesů nebo si užít výhled na hrad Točník. Blízko lokality výstavby najdete k aktivnímu odpočinku jako stvořený rozsáhlý městský lesopark Dražovka se dvěma rybníky a dětským hřištěm. Celková plocha je 145 ha.

Jednejte rychle a neztrácejte čas

Nízkoenergetické domy na prodej, které jsou vám v Hořovicích k dispozici, už jsou ve výstavbě. Přesně řečeno 4 domy jsou ve výstavbě a zbylých 16 jsou „v přípravě“. Kupříkladu rodinný dům 3A, který je ve výstavbě, má hlavní vchod z ulice a dostanete se jím do vstupního zádveří, odkud můžete jít dál do pracovny, nebo do technické místnosti a WC. Následuje vstup do hlavního obývacího prostoru, kde najdete kuchyni, jídelnu, obývací část prosvětlenou a propojenou se zahradou velkým francouzským oknem s balkonovými dveřmi.

Pod schodištěm je umístěna komora. Nahoře v 1. patře najdete dva obytné pokoje s výhledem do zahrady, velkou ložnici, jejíž součástí je uzavíratelná šatna a prostorná koupelna se dvěma umyvadly, sprchovým koutem, vanou a kombinovaným WC s bidetem.

Podívejte se na bydlenivhorovicich.cz a vyberte si dům dle svého gusta.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články