Pondělí, 5 června, 2023

Veletrh vánočních a svátečních dekorací Christmasworld se speciálním programem

Redakce doporučuje

Veletrh se bude konat ve Frankfurtu nad Mohanem ve dnech 28. ledna až 1. února 2022. Představí trendy pro novou sezónu a nabídne celou řadu nových produktů od předních mezinárodních výrobců i přednášky a semináře s experty z oboru. Jedním z důležitých témat na veletrhu bude především udržitelnost.

Počet lidí, kteří jsou při nakupování pozornější a více kritičtí, roste, lidé jsou vybaveni informacemi a zvykli si ptát se na původ, výrobní podmínky a materiály nabízených výrobků. Christmasworld proto poprvé v roce 2022 nabídne speciální program doprovodných akcí s názvem Special Interests Ethical Style a Sustainability. „Každý z našich veletrhů spotřebního zboží má v oblasti udržitelnosti své vlastní aspekty a klíčové body a akce Special Interests Ethical Style a Sustainability je pomáhají ještě více zviditelnit. Nakonec, kde jinde než na veletrzích může tolik firem najednou představit své udržitelné výrobky mezinárodnímu publiku?“ říká Philipp Ferger, viceprezident pro divizi veletrhů spotřebního zboží.

Christmasworld bude, stejně jako ostatní veletrhy spotřebního zboží, doplněn také o digitální obsah. Rozšíří se především digitální nabídka a formáty pro networking (navazování obchodních kontaktů). Návštěvníci mohou být fyzicky přítomni na veletrhu, nebo se mohou rozhodnout navazovat kontakty on-line a sledovat hlavní události veletrhu na streamech. Pro mezinárodní komunitu obchodníků, kteří nemohou přijet do Frankfurtu kvůli cestovním omezením, znamená tento digitální doplněk možnost efektivního navazování kontaktů s vystavovateli, kteří jsou přítomni přímo ve Frankfurtu.

Jednou z hlavních akcí na veletrhu bude přehlídka trendů Christmasworld Trends. Studio bora.herke.palmisano, které každoročně navrhuje trendy pro veletrhy spotřebního zboží, dalo letos třem trendům společný název Facing Forward. „Jsou symbolem dobré, živé a mezigenerační pospolitosti ik okolí šetrných výrobků, které nám přinášejí skutečnou radost v našem virtuálním každodenním životě,“ říká designérka Annetta Palmisano.

Novinkou u tří trendů společných pro veletrhy Christmasworld a Paperworld – „hearted+minimal“, „mystic+originate“ a „local+vital“ – je široká paleta barev, která nabízí obchodníkům větší rozmanitost a větší prostor pro fantazii při navrhování prezentace zboží na prodejních plochách. Každý trend má tři neutrální, tři chladné a tři teplé barevné odstíny, které lze dále individuálně kombinovat.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články