Pondělí, 5 června, 2023

Zdravější domácnost a vždy čerstvý vzduch s rekuperací do bytu a domu

Redakce doporučuje

Je skvělé, jak jde doba kupředu, a my si můžeme stále kupovat nové a nové technické „hračičky“, které nám usnadní i zkvalitní život. Právě jednou takovou je i rekuperace do bytu. S ní si zajistíte lepší a zdravější životní styl, aniž byste museli cokoli dalšího, kromě nákupu rekuperační jednotky, provést.

Proč právě rekuperace?

Byť je to až k nevíře, doma vdechneme do plic až 8x více nečistot než je tomu venku. Lze to ale snadno a rychle změnit. Stačí, aby vám doma fungovala rekuperační jednotka, která nejenže vám zajistí zdravý vzduch. Díky ní také uspoříte za energii. Jak? Doma můžete mít příjemné a tiché prostředí, aniž byste větrali otvíráním oken. Rekuperace větrá automaticky, a vy tím můžete ušetřit až 70 % nákladů za vytápění.

Rekuperace bude větrat za vás neustále, nemusíte hlídat větrání během vaření ani jakékoli jiné činnosti. Ať už budete doma nebo venku, v interiéru bude vždy čerstvý vzduch a stabilní teplota.

Zbavíte se škodlivých bakterií a plísní. Díky tomu, že nebude docházet k hromadění vlhkosti, nebudou vznikat na zdech plísně, a to jak v kuchyni, tak v koupelně. Rekuperace pohlídá stálou teplotu, přiměřenou vlhkost, což bude příznivé pro vaše zdraví.

Do budov se někdy z podloží dostává radon. I tady budou plíce chráněny, rekuperace pravidelně vymění vzduch a radon tak pravidelně odvětrá.

Všechny matky alergiků a alergici sami budou rádi. Rekuperace vzduchu se postará o filtraci alergenů. Jednotka totiž odfiltruje až 99 % bakterií, pylu i jemného prachu.

Vzhled, který se hodí do každé domácnosti

Nebojte se, že by vám rekuperační jednotka překážela. Má čisté minimalistické linie, je lakovaná, spolu s přívodem vzduchu je v líbivém provedení. Lze ji namontovat do šatny, technické místnosti, co zdi i skříně.

Více na rekuperace-aldes.cz.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články