Pondělí, 5 června, 2023

Jak navodit správnou domácí atmosféru?

Redakce doporučuje

Doma by se člověk měl cítit klidně, bezpečně a příjemně. Nemalý podíl na našem pocitu z vlastního domova mohou mít především maličkosti. Provoňte váš domov těmi nejkrásnějšími parfémy, které ucítíte pokaždé, když překročíte práh.

Vůbec nejdůležitější je cítit se doma dobře. Váš domov nemusí vonět novotou a vše nemusí být dokonalé, abyste se doma dokonale cítili. Věřte, že maličkosti jsou tím, co tvoří ten nejšťastnější celek. Vsaďte na voňavé drobnosti, které dokáží mnohé a užijte si dokonalou atmosféru i u vás doma. Poradíme vám, po čem sáhnout, abyste váš dům či byt zase milovali o kousek víc. Šperkovat svůj vlastní přístav je radost!

Doma je tam, kde se jako doma cítíte

Snad každý z nás zná ten pocit, kdy se po dlouhém dni těší na jediné – na své milované doma. Své polštáře na gauči, svůj oblíbený hrnek nebo své tolik pohodlné křeslo. Zkrátka na teplo vlastního domova. Okamžik, kdy přijdete domů, poznáte dost možná i se zavázanýma očima. Aby byla vůně vašeho domova ještě intenzivnější, vyzkoušejte aroma difuzér, který provoní váš byt či dům vůní esenciálních či éterických olejů, a to pomocí elektriky, ultrazvuku nebo tyčinek. Díky jedinečným designům jednotlivých difuzérů snadno vyberete ten, který nebude jen funkční součástí interiéru, ale i stylovým kouskem ve vašem obýváku, koupelně nebo v předsíni. Jeho výhodou je i jeho použití v případě, že vás dostane nepříjemná viróza – pomocí eukalypty, vavřínu nebo tymiánu v olejích si můžete difuzérem i značně ulevit.

Atmosféra na přání

Vykouzlit doma v mžiku Vánoce, vzduch po dešti nebo vůni moře můžete i pomocí vonných svíček. Například ty od Yankee Candle mají za sebou dlouhou historii. Původně garážový prodej se díky kvalitnímu provedení svých produktů dostal na pulty obchodů téměř po celém světě. Čisté a dlouhotrvající vůně v sobě skrývají množství přírodních extraktů a aromatických olejů. Vyzkoušejte nejproslulejší značku bytových vůní a vonných svíček i vy, a vykouzlete tak u vás doma přesně takovou atmosféru, po které zrovna toužíte.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články