Sobota, 4 února, 2023

Zabavte kočku a dopřejte jí soukromí díky důmyslně vymyšlenému škrabadlu

Redakce doporučuje

Jestliže máte doma kočku, zřejmě sledujete trendy v nabídkách „kočičích“ produktů nejen co se týče krmiva a hygieny, ale i hraček a zábavy. Již několik let lze u nás koupit škrabadla pro kočku. Jestliže koupíte stabilní model, bude pro vaši kočku doslova partnerem při potřebě protažení se, zaskákání si, ale i při chuti zalenošit si nebo si zalézt do soukromí a nemít nikoho na očích. Záleží jen na tom, jak moc vybavené škrabadlo vyberete.

Škrabadla, která kočky náramně baví

Na trhu jsou škrabadla různých velikostí, výšek, a s tím souvisí i vybavení, neboli nabídka aktivit, které může kočka v rámci jednoho kusu škrabadla dělat. Ne vždy je tomu tak, že čím je škrabadlo vyšší, větší, tím více aktivit nabízí. Některé modely mají více prolézaček, dva domečky, kde se dá zabudované pevné materiály, o něž si může kočka protahovat drápky a celá se hezky procvičit. Kromě prolézaček a úkrytů můžete na škrabadlech najít i plochy určené k odpočinku s dokonalým výhledem, ale také závěsné hračky, které může kočka chytat a honit.

Kolik koček bude škrabadlo používat?

Škrabadla pro kočku určitě vybírejte i s ohledem na to, kolik kočičích mazlíčků doma máte. Čím více zvířat, tím větší nabídka úkrytů i ploch k lenošení by mělo škrabadlo mít. Samozřejmě, může mít i každá kočka své škrabadlo umístěné v jiné části místnosti, čímž by věděla, že má své území vždy jasné. Vy nejlíp víte, jaké povahy mají vaše kočičí slečny nebo kocouři, a tomu byste měli počet škrabadel uzpůsobit.

Nejde o nákladnou investici

Spousta hezkých a kvalitních škrabadel pro kočky je k dostání za pár set korun. Přitom kočce zajistíte útočiště, hernu, škrabací prostor v jednom. Spokojená bude ona i vy, uvidíte.

Velký výběr škrabadel v mnoha barvách, s různými funkcemi a několika velikostech, najdete na www.hawaj.cz. Doprava zdarma je pro všechny objednávky nad 1 499 Kč.

Předchozí článek
Jak vybrat designový nábytek na zahradu
Další článek
- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články