Sobota, 4 února, 2023

Lodní kontejnery, skladovací prostor za skvělou cenu

Redakce doporučuje

Když byly lodní kontejnery v roce 1972 schváleny pro používání v námořní přepravě, tak tím neuvěřitelně zjednodušily tehdejší i nynější přepravu zboží po celém světě. Nehledě na obrovské úspory, protože kontejner je v podstatě cirkulární, znovupoužitelný obal, který neustále koluje, cestuje po světe. A v dnešní době je stále častější, že použité kontejnery jsou přestavovány na různé modulární stavby.

Základní rozměry námořních lodních kontejnerů

Kontejnery jsou vyráběny v mnoha rozměrech a provedeních. Rozměry jsou udávány ve stopách. Nejčastější jsou 10“ (délka 3m), 20“ (délka 6m), 40“ (délka 12m) a 45“ (délka 13,7m). Kontejnery délky 6m, 12m a 13,7m mohou být také zvýšené. Ty pak nesou označení HC (high cube – zjednodušeně ,,vysoká kostka“). Typizované lodní kontejnery slouží pro přepravu různého zboží. Proto existují chladící námořní kontejnery, tzv. reefer kontejnery. Více informací a případnou konzultaci získáte u odborníků na lodní kontejnery.

Jak si vybrat ten správný kus

Pokud budete vybírat lodní kontejnery, tak jako první věc je potřeba se rozhodnout, zda chcete nový nebo použitý. Nové kontejnery jsou vždy po jedné cestě. Výroba je totiž z velké části v Asii. Kontejnery mohou být po plavbě mírně odřené. Ale to je běžné, plavbě a manipulaci v přístavech se nedá vyhnout. Druhou variantou je použitý lodní kontejner. Ten je většinou 10 a více let používaný. Pokud chcete kvalitní, tak trvejte na tom, aby měl CSC štítek. To je záruka toho, že kontejner bude zkontrolovaný, suchý a těsný.

Kde koupit kontejnery?

Jistotou na lodní kontejnery jsou specialisti ve firmě NOVAK CONTAINER s.r.o. s více než s 14 letou zkušeností a pokrytím po celé ČR a SR. Na výběr budete mít nové nebo použité kontejnery, které vám dopraví až na místo. Garantují profesionální a rychlý přístup, se kterým budete spokojeni. A najdete u nich i alternativní varianty jako například montované skladovací kontejnery.

Předchozí článek
Další článek
Jak vybrat designový nábytek na zahradu
- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články