Pondělí, 5 června, 2023

Vybavte si ložnici kvalitním nábytkem z borovicového masivu

Redakce doporučuje

Nábytek vaší ložnice již slouží nějaký ten pátek a vy víte, že bude čas jej postupně obměnit? Dovolte vás inspirovat. Pojďte s námi nahlédnout do internetového obchodu Nábytek v Kostce, který představuje mimo jiné nábytek do ložnice z masivního dřeva. Vybírat můžete z mnoha kvalitních postelí, nočních stolků a v neposlední řadě také komod. V každém případě je řeč o kvalitním kousku s potřebnou ochranou, která prodlužuje životnost masivu.

Inspirace pro vás

V ložnici, stejně tak jako v každé jiné místnosti, byste měli klást důraz na soulad jednotlivých kusů nábytku. Samozřejmě, že můžete experimentovat a hledat jednotlivé kousky v různých obchodech, které k sobě snad budou sedět. My vám však nabízíme mnohem snazší variantu. Internetový obchod Nábytek v Kostce nabízí kompletní sety nábytků z jednoho druhu dřeva opatřeného jednotným ochranným voskem.

Jedním z těchto setů je například kolekce CORDOBA z borového masivu, sestávajícího z velké manželské postele, dvou nočních stolků, šatní skříně, toaletky, taburetu a zrcadla, které je možné umístit kamkoliv na stěnu a mnoho jíných prvků. Vybírat můžete ze 4 barevných provedení od nejsvětlejšího bezbarvého vosku až po nejtmavší hnědý vosk.

Jak pečovat o nábytek z masivu

S nábytkem z masivního dřeva se pojí především jeho dlouhá životnost, posloužit dokáže po celé generace. Nic však není „zadarmo“ a tak i nábytek z masivu vyžaduje snadnou péči, ale pravidelnou péči, která jeho životnost zaručí. Jako první rozhodně dbejte na to, abyste jej minimálně jednou za týden zbavovali prachu. K tomu používejte suchý bavlněný hadřík. Dále nezapomeňte, že ochrana v podobě vosku, oleje, případně kombinace obojího nevydrží navěky. Alespoň jednou za rok proto nábytek vhodnou ochranou přetřete a znovu se těšte z jeho lesknoucí se barvy a vyjímajících se kreseb dřeva.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články