Pondělí, 5 června, 2023

Mysleme na zdraví a pohodlí seniorů

Redakce doporučuje

Po pracovním týdnu je příjemné strávit pár dní mimo ruch města. O víkendu jste měli jinou představu, než jít na venkov kácet rodičům dřevo na zimu. Jasně, tátu s mámou vždy rádi vidíte, ani fyzická námaha vám není cizí, vždyť sami se jí zbavujete pracovního stresu, ale svou volnou sobotu jste přece jen chtěli strávit úplně jinak.

Zároveň však víte, že pokud rodičům nepomůžete, tak to dřevo budou řezat snad až do sebezničení sami, jako by nestačilo, kolik se nachodí v zimě při nošení polínek z kůlny do domu k peci. Pomozte jim, ale
jinak – dejte stopku topení na dřevo a rodiče připojte k zemnímu plynu. Ať si „na stará kolena“ dopřou odpočinek a konečně si ve větším zdraví užijí i více zaslouženého pohodlí. Připojit jejich domácnost k plynu
dnes dokážete snadno prostřednictvím online formulářů na
www.spp-distribuce.sk iz pohodlí domova.

Vytápění uhlím a dřevem patří k těm levnějším, ovšem jen navenek. Protože vezmeme-li kromě jejich ceny v úvahu i dopravu skladování, řezání, přikládání, ale hlavně hodnotu zdraví, které takové topení ohrožuje, o výhodné ceně nemůže být ani řeči.

Pokud jde o topení plynem, měsíční platby za plyn určitě zvládnou i senioři, což je jedna z 3E-výhod zemního plynu. Navíc vaše rodiče už nebude dráždit na kašel z kouře a prachu, protože budou žít ve zdravějším prostředí, které si určitě zaslouží. Je čas vrátit rodičům symbolický pohádkový groš.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články