Pondělí, 5 června, 2023

Když dorazí horka na vaši chalupu, je nejlepším parťákem retenční nádrž a aku čerpadlo!

Redakce doporučuje

Zatím nám počasí našeptává, že kromě několika deštíků se na nás chystá také parné léto. To znamená, že každá kapka bude o to více drahá. A pokud chce šetřit svou peněženku, není na škodu připravit i pár sudů a retenčních nádrží, abyste si vytvořili dostatečnou zásobu, než se z nebe snese pořádný lijavec a závlahou vám pomůže. Ovšem během slunečných dnů si budete muset tak trochu pomoci sami. Ovšem tedy pokud nemáte bateriové čerpadlo, které vám lehko pomůže doma i na chalupě.

Vodu na všechna potřebná místa na zahradě rozvedete například pomocí bateriového sudového čerpadla Kärcher BP 2.000-18 Barrel (doporučená cena bez baterie 2190 Kč). Sud s vodou můžete mít klidně umístěn v místech bez elektřiny, protože tohle nové čerpadlo je poháněno 18 V Li-Ion baterií kompatibilní s 18 V Kärcher platformou, a není tudíž závislé na přívodu el. proudu. Přímo na čerpadlo pak můžete napojit hadici s postřikovačem a pohodlně zavlažovat.

Sudové čerpadlo lze umístit do jakéhokoli sudu, barelu nebo nadzemní nádrže díky jeho velikosti a flexibilnímu uchycení. Pod průhledným krytem lze průběžně kontrolovat zbývající čas výdrže baterie. Jelikož dešťovka není vždy čirá, ale mohou do ní napadat nečistoty, je čerpadlo vybaveno integrovaným předfiltrem zabraňujícím ucpání.

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články