Pondělí, 5 června, 2023

Dřevo jako materiál stále vévodí interiéru. I v roce 2022!

Redakce doporučuje

Máme tu nový rok a vy jste se rozhodli, že letos změníte vzhled vašeho domova a zakoupíte nový nábytek? Máme pro vás dobrou zprávu. Stále interiéru vévodí návrat k přírodě a tak se vám bude hodit i masivní dřevěný nábytek po babičce, interiérové květiny a svíčky. Zkrátka cokoliv, co vám pomůže relaxovat.

Dřevo je oblíbené po generace a nic na tom nezměnila masivní strojní výroba nábytku. Sice je pěkné, že si jej sami snadno složíte a vyjde mnohem levněji. Dřevo a dřevěné dekorace mají však spoustu výhod, které většina mladých ocení až časem.

Klasické dřevo je velmi odolné, nábytek se tak často dědí z generace na generaci a vypadá stále skvěle. Občas se na měkkém dřevu (smrk, borovice) objeví rýhy od nenechavých domácích mazlíčků, či zvídavých dětí. Stačí však povrch dřeva přebrousit a opatřit novým vrchním lakem a dřevěný nábytek je jako nový.

Dřevo a dřevěné dekorace, jako jsou například dřevěné figurky, dřevěné svícny, květináče i dřevěné vázy byt či dům opticky „zabydlí a proteplí“. Navíc budete mít jistotu, že nemáte doma stejné vybavení pokojů, jako většina republiky.

Velmi efektně vypadá interiér ze světlého dřeva doplněný zelenými rostlinami v dřevěných obalech na květináče, které ozvláštníte dřevěnými dekoracemi. Když dřevěný nábytek doplníte koberci s vysokým vlasem a nadýchanými chlupatými polštářky, které lákají k zachumlání, zapálíte svíčky, zapnete aromalampu, tak máte ukázkový interiér v hygge stylu hotový za jedno odpoledne. Pak už bude jen na vás, abyste si našli čas v dnešní hektické době si svou oázu odpočinku a relaxace užít.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články