Pondělí, 5 června, 2023

Oživte svou fasádu novým nátěrem

Redakce doporučuje

Pozorujete, že by si fasáda na vaší nemovitosti zasloužila nový nátěr? Profesionálové ze společnosti Nátěry KBN jsou na trhu již dlouhá léta a pracují tak, aby byli zákazníci spokojeni. Jejich práce je rychlá nejen díky mnoha zkušenostem, které po dobu působení na trhu načerpali a perfektní týmové spolupráci, ale také díky pokrokové technologii Airless, kterou pro nátěry fasád využívají. Poznejte benefity nových nátěrů a také výhody, které vyplývají ze spolupráce s profesionální firmou.

Benefity plynoucí z nového nátěru fasády

Mnoho z nás by si mohlo myslet, že fasáda plní jednu jedinou funkci a tou je estetická stránka, opak je však pravdou. Novým fasádním nátěrem je aplikována také ochranná vrstva, která zabraňuje pronikání vody do stěn, díky čemuž je nepravděpodobné, že by voda ve stěnách zmrzla a ty následně popraskaly a byly nenávratně poškozeny. Nátěr fasády, respektive aplikovaná ochranná vrstva, dále také zabraňuje výskytu hub, lišejníků a také plísní, které nemovitosti znehodnocují a negativně se projevují na jejich životnosti.

Výhody plynoucí ze spolupráce s profesionály z Nátěry KBN

Abyste se mohli rozhodnout, kterou společnost si pro nátěr fasády vybrat, potřebujete znát výhody, které ze spolupráce s nimi plynou.

Nátěry KBN jsou rychlým a spolehlivým pracovním týmem, který přesně ví, jak při práci postupovat. Díky využívané technologii Airless, která je založena na bezvzduchovém nástřiku, aplikují nátěr až 3x rychleji a šetří jím nejen čas, ale také potřebné náklady na provedení práce. Tato technologie také minimalizuje ztráty, protože ze stříkací pistole nekape barva na zem a tím pádem nadměrně neznečišťuje okolí nemovitosti.

Poptejte proto kalkulaci na provedení nátěru fasády, případně si prohlédněte také další služby, které společnost provádí na území celé České republiky. Zušlechtí tak vaše bydlení, díky kterému bude prodloužena životnost stěn.

Předchozí článek
Další článek
- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články